top of page

HAKKIMIZDA

WhatsApp Image 2019-03-20 at 10.40.16.jp

Toplumun her kesiminden özel eğitime ihtiyacı bulunan bireylere; yüksek kalitede, çağdaş standartlarda, toplumun değerlerine saygılı bir eğitim yaklaşımını sınır tanımadan sunmak ve eğitim sektöründe iş imkanı oluşturarak ülkemize hizmet etmek amacıyla 2018 yılında Erzurum'da faaliyetlerimize başladık. 

Rapor alınması halinde ücretsiz hizmet ve ücretsiz servis imkanı sunan kurumumuz da, özellikle bedensel engelli bireylere alanında uzman fizyoterapistler eşliğinde ve bilimin bize sunduğu imkanlar dahilinde uygulamalar gerçekleştirmekteyiz.

Her zaman yeniliğe ve kendini geliştirmeye odaklı çalışma anlayışımız ile kurumumuzda kayıtlı öğrencilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlamaktayız.

VİZYONUMUZ

Ülkemizde ve bölgemizde tanınan, dünya standartlarında, çagdaş yenilikleri takip eden ve yeniliklere öncülük eden,diger eğitim kurulusları tarafından örnek alınan özel eğitim kurumu olmak. Erzurum ve çevresinde  tüm özel eğitime ihtiyacı olan bireylere en yüksek kalitede rehabilitasyon hızmetı vermek.

MİSYONUMUZ

Toplumun her kesiminden bireye yüksek kalitede özel eğitim ve rehabilitasyon hızmetı sunmak, eğitim sektöründe iş imkanı oluşturarak ülkemize hizmet etmek,personelimizin sürekli gelişmesını ve güven içinde mutlu çalışmasını saglamak.

bottom of page